Müşteri Destek +90(212) 565 76 72

Hakkımızda

40 yıllık bir deneyim ve emeğin sonucu olarak sektörünün öncü ve deneyimli kuruluşlarından biri haline gelen ÖZASAL METAL KOLL. ŞTİ. 1988 yılında Karaköy Perşembe pazarında kurulmuştur.

Firmamız 1996 yılından itibaren ürün yelpazesini ve stok miktarını daha da büyüterek Topçularda kendine ait toplamda 1000 m2 lik bir alanı kapsayan yeni yerine taşınmıştır. Siz kıymetli müşterilerine halen burada hizmet vermeye devam etmektedir.

Temelleri 1971 yılında atılan kuruluşumuz sektöründeki deneyimini, itibarını ve meslek sevgisini yeni nesillerin enerjisiyle birleştirmiştir. Pazarlamasını yaptığımız Pirinç, Bakır, Kızıl Bronz ve Alüminyum’dan oluşan mamullerin bütün çeşitleri ile birlikte 2000 li yıllardan itibaren gelişen sanayinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla yurtdışından 7075, 6082, 5083 ve 5754 kalitede kalıplık Alüminyumlar ithal etmeye başlamış ve bu sektörde de öncü kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

İlerleyen yıllarda da yine her zaman olduğu gibi dünyada ki teknolojik gelişmeleri ve ülkemiz sanayisinin ihtiyaçlarını takip etmeye ve bu yenilikleri yıllara dayanan meslek heyecanı, sosyal sorumluluk, ticari ahlak ve ülkeye hizmet ilkeleri ile birleştirerek siz kıymetli müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Özasal Metal Koll. Şti.
Ahmet Karaarslan ve Ort.

Copyright ©2017 Özasal Metal Koll. Şti. - Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım - Global Medya